Persoonlijk Financieel Advies bel 055 - 5 222 000

Ons team

Gedreven specialisten die hun vak verstaan en persoonlijke communicatie voorop stellen. Maak kennis met het team van HuninkDorgelo. Dagelijks werken wij met z’n allen aan financiële vraagstukken, sluiten we de beste verzekeringen en handelen we schade af. Allemaal om jou van het beste advies te voorzien en je te ontzorgen.

Teun Jasper

Senior Riskmanager / Adviseur Bedrijven

055 - 5 222 000

06 - 53 23 59 37

teun@huninkdorgelo.nl

Danny van den Hoorn

Senior Riskmanager / Adviseur Bedrijven

055 - 7 410 508

06 - 46 27 67 97

danny@huninkdorgelo.nl

Mandy Teunissen

Adviseur Bedrijven

055 - 5 261 943

mandy@huninkdorgelo.nl

Caroline Wolters

Adv. Bedrijven/Specialist PPP

055 - 3 574 458

caroline@huninkdorgelo.nl

Jannie Harleman

Adviseur Bedrijven

055 - 5 261 946

jannie@huninkdorgelo.nl

Ingrid Vonk

Adviseur Bedrijven

055 - 7 410 509

ingrid@huninkdorgelo.nl

Richard Wieringa

Adviseur Bedrijven

055 - 7 410 518

richard@huninkdorgelo.nl

Jan-Paul Westhoeve

Adviseur Pensioenen

055 - 7 410 502

06 - 50 52 29 35

janpaul@huninkdorgelo.nl

Robert Joosten

Adviseur Pensioenen

055 - 7 410 510

06 - 24 55 30 78

robert@huninkdorgelo.nl

Yvonne van de Steeg

Adviseur Bedrijven

055 - 7 507 001

yvonne@huninkdorgelo.nl

Jeroen Scheffers

Adviseur Inkomen

055 - 7 410 528

jeroen@huninkdorgelo.nl

Freddy Bonhof

Erkend Hypothecair Planner

055 - 5 222 000

freddy@huninkdorgelo.nl

Véronique Klein Entink

Adviseur Financiële Planning

055 - 7 410 521

veronique@huninkdorgelo.nl

Yolanda Köhler

Adviseur Hypotheken

055 - 7 410 519

yolanda@huninkdorgelo.nl

Mike Peschke

Adviseur Particulieren

055 - 7 507 053

mike@huninkdorgelo.nl

Ralf Bouwmeester

Adviseur Particulieren

055 - 7 507 013

ralf@huninkdorgelo.nl

Albert Dorland

Adviseur Particulieren

055 - 3 574 457

albert@huninkdorgelo.nl

Anita Luimes

Adviseur Particulier

055 - 7 410 502

anita@huninkdorgelo.nl

Ron van Beusekom

Adviseur Particulieren

055 - 3 574 450

ron@huninkdorgelo.nl

Noreen Brinkman

Receptioniste

055 - 5 222 000

noreen@huninkdorgelo.nl

Lieneke Smit

Boekhouding

055 - 7 410 506

lieneke@huninkdorgelo.nl

Cheryl Beekman

Office Manager

055 - 5 222 000

cheryl@huninkdorgelo.nl

Jenny van der Kolk

Boekhouding

055 - 5 222 000

jenny@huninkdorgelo.nl

Wilma Schaap

Boekhouding

055 - 5 222 000

wilma@huninkdorgelo.nl

Henk van de Kolk

Adjunct directeur

055 - 5 222 000

henk@huninkdorgelo.nl

Edgar van Silfhout

Algemeen directeur

055 - 5 222 000

06 - 53 18 58 36

edgar@huninkdorgelo.nl

Eddy Klein Velthuis

055 - 7 507 002

06 - 53 98 52 17

eddy@huninkdorgelo.nl