Persoonlijk Financieel Advies|Bel 055 - 5 222 000

Wie zijn wij?

17 specialisten die hun vak verstaan en persoonlijke communicatie voorop stellen. Maak kennis met HuninkDorgelo. Dagelijks werken wij met z’n allen aan financiële vraagstukken, sluiten we de beste verzekeringen en handelen we schade af. Allemaal om jou van het beste advies te voorzien en je te ontzorgen.

Edgar van Silfhout

Algemeen directeur

055 - 5 222 000

06 - 53 18 58 36

edgar@huninkdorgelo.nl

Henk van de Kolk

Adjunct directeur

055 - 5 222 000

henk@huninkdorgelo.nl

Freddy Bonhof

Erkend Hypothecair Planner

055 - 5 222 000

freddy@huninkdorgelo.nl

Teun Jasper

Risico Manager

055 - 5 222 000

teun@huninkdorgelo.nl

Aline Adema

Schadebehandelaar

055 - 3 574 454

aline@huninkdorgelo.nl

Remco Bouwmeester

Schadebehandelaar

055 - 3 574 451

remco@huninkdorgelo.nl

Albert Dorland

Adviseur Particulieren

055 - 3 574 457

albert@huninkdorgelo.nl

Caroline Wolters

Adv. Bedrijven/Specialist PPP

055 -3 574 458

caroline@huninkdorgelo.nl

Ralf Bouwmeester

Adviseur Particulieren

055 - 7 507 013

ralf@huninkdorgelo.nl

Mike Peschke

Adviseur Particulieren

055 - 7 507 053

mike@huninkdorgelo.nl

Jannie Harleman

Adviseur Bedrijven

055 - 5 261 946

jannie@huninkdorgelo.nl

Mandy Teunissen

Adviseur Bedrijven

055 - 5 261 943

mandy@huninkdorgelo.nl

Arnoud van Zeist

Adviseur Bedrijven

055 - 5 261 949

arnoud@huninkdorgelo.nl

Yvonne van de Steeg

Adviseur Bedrijven

055 - 7 507 001

yvonne@huninkdorgelo.nl

Ron van Beusekom

Adviseur Particulieren

055 - 3 574 450

ron@huninkdorgelo.nl

Jenny van der Kolk

Boekhouding

055 - 5 222 000

jenny@huninkdorgelo.nl

Cheryl Beekman

Office Manager

055 - 5 222 000

cheryl@huninkdorgelo.nl

Wilma Schaap

Boekhouding

055 - 5 222 000

wilma@huninkdorgelo.nl